فارغ التحصیلان
1398/7/3 چهارشنبه
ورود به سایت اداره فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور مرکز ورامین
جهت ورود به سایت فارغ التحصیلان کلیک کنید

.

 

اداره فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور مرکز ورامینجهت رویت اسامی گواهی های موقت صادره (اینجا کلیک کنید
) - به روز شده در 1399/06/23
(جهت تحویل مدرک همراه داشتن کارت پایان خدمت و کارت ملی الزامی می باشد)
              (زمان مراجعه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 12)

 

جهت رویت اسامی دانشنامه های پایان تحصیلات (اینجا کلیک کنید) درصورت عدم صدور مدرک و نیاز به آن، به توضیحات زیر توجه فرمایید.

(جهت تحویل مدرک همراه داشتن اصل گواهی موقت و کارت ملی الزامی می باشد)
               (زمان مراجعه شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 الی 12)

 * قابل توجه دانش آموختگانی که تاکنون مدرک دانشنامه پایان تحصیلات آنان صادر نگردیده است:چنانچه از زمان صدور ودریافت گواهی موقت مدت زیادی سپری و برحسب ضرورت( 1- خروج از کشور و لزوم ترجمه مدرک 2-قبولی در مقطع بالاتر و الزام به دریافت  دانشنامه) نیاز مبرم به دریافت دانشنامه خود دارید می توانید با مراجعه به سایت گلستان(reg.pnu.ac.ir) و ورود به منوی پیشخوان خدمت نسبت به درخواست فوری صدور دانشنامه خود اقدام نمایید. ودرآخر حتما گزینه تایید و ارسال نهایی را اعمال نمایید ( در صورت فراموشی رمز عبور از کارشناس رشته اخذ شود)بدیهی است پس از صدور مدرک در قسمت "اطلاعات جامع" سیستم گلستان وضعیت تحصیلی دانش آموخته از "فارغ التحصیل موقت" به "فارغ التحصیل قطعی" تبدیل وضعیت پیدا کرده و در صورت آماده بودن در قسمت رویت اسامی دانشنامه ها( لینک بالای همین صفحه) اسامی قرار داده خواهد شد.شایان ذکر است در صورت قبولی در مقطع بالاتر و یا خروج از کشور حتما می بایست مستندات آن در پیوست درخواست شما ضمیه گردد.
مراحل ثبت درخواست: 1-ورود به سیستم سایت گلستان به آدرس بالا  2- مراجعه به قسمت پیشخوان خدمت 3- ارسال مدارک تحصیلی 4- بالای صفحه درخواست جدید 5- دریافت فیزیکی 6- تکمیل کردن تمامی جاهای خالی مورد نظر 7- ثبت دکمه ایجاد در پایین صفحه 8- ورود مجدد به قسمت پیشخوان و زدن گزینه سبز رنگ کوچک ( تایید و ارسال ) در پشت اسم و فامیل.
( جهت راهنمایی کلیک کنید )

 

نکته مهم : جهت دریافت مدرک حضور شخص دانشجو الزامی می باشد در صورت داشتن وکالتنامه محضری می بایست قبل از تحویل به دانشگاه وکالتنامه محضری به تایید دفتر حقوقی دانشگاه پیام نور استان تهران و یا سازمان مرکزی دانشگاه رسانده شود.قابل توجه دانشجویان جهت تکمیل پرونده فارغ التحصیلی:
مدارک لازم جهت تکمیل پرونده فارغ التحصیلی:کاردانی - کارشناسی و کارشناسی ارشد(
اینجا کلیک کنید)

جهت دریافت فرم استشهاد محلی ( اینجا کلیک کنید) - ویژه دانش آموختگانی که اصل گواهی موقت آنان مفقود گردیده است و دانشنامه آنان آماده تحویل می باشد

مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور جزئیات نحوه ثبت درخواست غیرحضوری دانشنامه دانش آموختگان این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی، رامین صادقیان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت رفت و آمد، دانشجویان باید تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه جهت دریافت دانشنامه خودداری کرده و برای دریافت دانشنامه و ریزنمرات به روش زیر اقدام کنند:

1.  دانش آموخته پس از مراجعه به وب سایت سیستم گلستان (http://reg.pnu.ac.ir) از طریق سربرگ پیشخوان خدمت و درخواست دانشنامه فوری، استان محل دریافت دانشنامه را تعیین کند. استان محل دریافت دانشنامه لزوما استان محل تحصیل دانش آموخته نیست و دانش آموختگان می‌توانند بر اساس شرایط و نزدیکی به محل سکونت یک استان را انتخاب نمایند. (البته لازم به ذکر است که دانشنامه اتباع غیرایرانی صرفا به استان محل تحصیل ارسال می شود)  توجه شود که فقط دانشجویانی که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی آنها گذشته است و با ارائه مدارک معتبر نیاز فوری به دانشنامه دارند، می توانند از این طریق درخواست نمایند. 

2. دانشنامه های فوری صادر شده به همراه ریز نمرات تایید شده در اولین زمان ممکن از طریق پست به ستاد دانشگاه پیام نور استانی که دانشجو در پیشخوان سیستم گلستان تعیین کرده است، ارسال خواهد شد.

3. دانش آموختگان می توانند بعد از حداقل 10 روز کاری از دریافت پیام آماده بودن دانشنامه در همان پیشخوان گلستان، همراه با کارت ملی و گواهینامه موقت به امور دانش آموختگان ستاد استانی که دانشنامه شان ارسال شده است، مراجعه نموده و دانشنامه خود را تحویل گیرند.

4. دانشنامه عادی سایر دانش آموختگان به استان و مرکز محل تحصیل شان ارسال خواهد شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر