اطلاعیه ها
1398/7/17 چهارشنبه
ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه
ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه

.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه کشوری از 20 مهر لغایت 4 آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر صفاری نیا گفت: جشنواره دانشجوی نمونه با هدف الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری ، ارتقای انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) برگزار می شود.

وی تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی،پژوهشی،فناوری،فرهنگی و ورزشی از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام شود.

مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشجویان فرهیخته که در مقطع کارشناسی دارای معدل 16، کارشناسی ارشد 17 و دکتری 17 هستند، از 20 مهر لغایت 4 آبان ماه سال جاری، می توانند با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند .

دکتر صفاری نیا در پایان افزود: داوری این جشنواری در آذرماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس محترم جمهور، نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22485299 تماس بگیرید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر