اخبار
1398/11/20 يكشنبه
دیدار مسئولین فرهنگی دانشگاه پیام نور با رهبر انقلاب
در جریان دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در تاریخ چهارشنبه 16 بهمن ماه، مسئولین فرهنگی دانشگاه پیام نور نیز با رهبر عالیقدر انقلاب دیدار کردند.

.

دیدار با رهبر معظم انقلاب؛ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)

  

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین، در جریان دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در تاریخ چهارشنبه 16 بهمن ماه ، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین، صادق شیرکوند مدیر روابط عمومی و کارشناس فرهنگی دانشگاه و رضا سمیعی فرمانده پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه با حضور در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) و در میان آحاد مردم شریف ایران اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار نموده و از بیانات ارزشمند معظم له بهره مند شدند.

    حضرت آیت ا... خامنه ای (مد ظله ) در این دیدار راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته مجلس، حضور پرشور و آگاهانه همه مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.

    ایشان همچنین طرح امریکا موسوم به معامله قرن را طرحی احمقانه، خبیثانه و شکست‌خورده خواندند و افزودند: راه مقابله با این طرح، ایستادگی و جهاد شجاعانه ملت و گروههای فلسطینی و حمایت جهان اسلام است و علاج اساسی مسئله فلسطین نیز روی کار آمدن نظام مورد نظر و منتخب همه مردم فلسطینی الاصل در یک نظرخواهی عمومی است.
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ