اخبار
1398/9/21 پنجشنبه
به مناسبت روز دانشجو برگزار شد :
برگزاری نمایش تئاتر دانشجویی عشق در وقت اضافه توسط کانون هنری تئاتر بمناسبت روز دانشجو

.

برگزاری نمایش تئاتر دانشجویی " عشق در وقت اضافه " توسط کانون هنری تئاتر

بمناسبت روز دانشجو

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین ، کانون فرهنگی هنری تئاتر دانشگاه پیام نور بمناسبت فرارسیدن روز دانشجو نمایش تئاتر " عشق در وقت اضافه " را با حضور حداکثری بیش از 300 نفر از دانشجویان علاقه مند در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور مرکز قرچک – ورامین برگزار نمود.

    این نمایش تئاتر با حضور جناب آقای دکتر راهداری ریاست دانشگاه، جناب حجت الاسلام والمسلمین علیزاده مدیریت فرهنگی و نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، مدیران قسمتها ، تعدادی از اساتید گرامی و دانشجویان مشتاق و علاقه مند اجرا گردید.

    در بخش ابتدایی این مراسم پس از تلاوت آیات قرآن مجید و نواخته شدن سرود ملی ایران اسلامی، دکتر راهداری ریاست دانشگاه ضمن خیرمقدم به دانشجویان و تبریک روز دانشجو، رسالت دانشجویان در جامعه را بسیار خطیر و شایان توجه عنوان کردند و افزودند : جنبش های دانشجویی در دوران پیش از انقلاب و دوران مبارزه نقش بسیار پررنگ و بااهمیتی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در دوران پس از انقلاب و بویژه دوران دفاع مقدس، حرکت های دانشجویان در تحکیم پایه های انقلاب اسلامی بسیار اثربخش  بوده است. ایشان همچنین نقش دانشجویان در زمینه آگاهی بخشی پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در جامعه امروز را نیز مورد توجه و اهمیت قرار دادند.

    قبل از اجرای نمایش جناب حجت الاسلام علیزاده در صحبتهای خود ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم محضر کلیه حاضرین در برنامه و با تشکر و تقدیر از زحمات دانشجویان فعال کانون فرهنگی تئاتر دانشگاه پیام نور ، از دیگر دانشجویان نیز جهت عضویت در انجمن های علمی دانشجویی و کانون های فرهنگی دعوت نموده و شکوفایی استعدادهای علمی ، فرهنگی و هنری دانشجویان را در گرو عضویت در مجموعه های فرهنگی بیان نمودند و عنوان کردند که دانشجویان با در کنار هم قرار گرفتن و بواسطه کار تیمی و گروهی است که بخش زیادی از استعدادهای خود را درمی یابند.

    پس از صحبتهای ریاست و مدیریت فرهنگی دانشگاه ، برنامه اجرای موسیقی زنده با حضور خواننده مطرح منطقه ؛ آقای علیرضا ولایی که از دانشجویان مرکز ورامین نیز میباشد، اجرا گردید و سپس نمایش تئاتر با اجرای هنرمندانه و زیبای دانشجویان عضو کانون تئاتر دانشگاه به روی صحنه رفت. در پایان مراسم از دانشجویان فعال فرهنگی در حوزه انجمن های دانشجویی و کانون های فرهنگی و نیز عوامل اجرایی نمایش تئاتر با اهدای لوح سپاس و یادبود تقدیر به عمل آمد.
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ